Pomoc on-line

Potrzebujesz porady prawnej on-line? Zarejestruj się i porozmawiaj z wybranym przez siebie prawnikiem z naszej Kancelarii.

Podaj swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który otrzymasz informację o dostępności naszych prawników oraz dostęp do pokoju, w którym połączysz się wideo z wybranym przez siebie prawnikiem.

Bartłomiej Marzec

radca prawny

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, HNC in Legal Services Stevenson College Edinburgh

Zajmuję się prawem cywilnym i gospodarczym, a także specjalizuje się w tematyce rozwodów, podziału majątku dorobkowego i alimentów.


Katarzyna Hałgas

radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Przedmiotem jej zainteresowania zawodowego jest problematyka prawa spółek handlowych oraz prawa cywilnego. Z powodzeniem prowadzi również spory sądowe ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych. Pomoc prawną świadczy rzetelnie, z pełnym zaangażowaniem oraz najwyższą starannością merytoryczną i organizacyjną.


Lilia Cichosz

radca prawny

Jestem absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu Prawa bankowego na Uniwersytecie Jagiellońskim organizowanych we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Bankowość oraz Mechanizmy funkcjonowania strefy Euro na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Odbyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Prowadzę obsługę procesową klientów, posiadam doświadczenie zawodowe w szczególności w sprawach dotyczących podziału majątku, egzekucji wierzytelności, prawie spadkowym, rodzinnym, spółek, nieruchomości, upadłości konsumenckiej oraz dochodzeniu odszkodowań.


Anna Gurgul

aplikant radcowski

W 2015 roku ukończyłam prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim z wynikiem bardzo dobrym, od stycznia 2016 roku odbywam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

W kancelarii zajmuję się głównie sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa budowlanego, prawa pracy oraz odszkodowań, w obszarze moich zainteresowań znajduje się także prawo nieruchomości. Prowadzę bloga o prawie pracy: Prawa Pracowników.

Biegle posługuję się językiem angielskim i niemieckim. Prywatnie jestem entuzjastką musicalu, kina i literatury, a także fanką piłki nożnej, pływania i zumby.


Weronika Komsta

aplikant radcowski

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie odbywam aplikację radcowską przy Okręgowej Radzie Radców Prawnych w Krakowie.

Specjalizuję się w sporach sądowych z zakresu prawa cywilnego, w szczególności prawa rodzinnego w tym spraw rozwodowych, spadkowego oraz prawa pracy. Biegle posługuję się językiem angielskim. Prywatnie jestem pasjonatką podróży oraz treningów funkcjonalnych na TRX.

 

Close