Kim jesteśmy

Prawnik Odpowiada to serwis pomocy prawnej zarówno dla rodziny jak i dla przedsiębiorców prowadzony przez specjalistów z kancelarii w Krakowie: Krakowska Kancelaria

Krakowska Kancelaria to zespół adwokatów, radców prawnych i prawników, którzy posiadają nie tylko gruntowne przygotowanie teoretyczne , lecz także wieloletnią praktykę zawodową. Członkowie naszego zespołu zdobywali swoje doświadczenie zarówno pracując w renomowanych kancelariach adwokackich oraz radcowskich, jak i w działach prawnych ogólnopolskich przedsiębiorstw. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową pomoc prawną dla Ciebie, Twojej rodziny, a także dla Twojego biznesu.

Od wielu lat aktywnie wspieramy naszych Klientów rozwiązując ich problemy prawne pojawiające się zarówno w życiu rodzinnym jak i zawodowym. Dzięki wieloletniej praktyce doskonale rozumiemy specyfikę i delikatność spraw rodzinnych. A jako, że sami jesteśmy przedsiębiorcami wiemy też jak ważne w biznesie jest bezpieczeństwo i planowanie wszystkich kroków uwzględniając wszelkie ich następstwa.

Close